Banner - 0

S kapacitou až 110 lůžek uspokojíme i velké skupiny

Banner - 1

Hotelový resort citlivě začleněn do okolní přírody Hostýnských vrchů

Banner - 2

Ubytovací komplex ve stylu horské chaty

Rekreační areál

Celoročně nabízí rozmanité příležitosti k turistickému i sportovnímu vyžití.

 Recepce & ubytování

check in 14-19 hodin

check out do 10 hodin

Číst více

Nabízíme

Catering, školení a malé konference, firemní eventy, svatby a oslavy, sportovní kempy, školní pobyty a další služby.

Číst více

Restaurace & gastronomie

Poctivě a bez náhražek

Číst více
Akce & Aktuality

Publikováno: 2.10.

2.-3.10.2023 budeme opravovat technologii úpravy vody. Bez kvalitní vody to bohužel nejde, takže bude v těchto dnech restaurace s kuchyní uzavřena. Omlouváme se všem, kteří nás chtěli v tyto dny navštívit.

Publikováno: 25.8.

    Z důvodu konání svateb bude v soboty 26.8., 2.9. a 9.9. restaurace uzavřena pro veřejnost. Za příznivého počasí bude pro veřejnost otevřena zahrádka před restaurací se zkráceným jídelním lístkem. Omezení provozu se týká i pátků před konáním svateb a to tak, že bude restaurace otevřena vždy pouze do 15.00 hod., zahrádka bez omezení. Děkujeme za pochopení a omlouváme se předem všem, co nás chtěli v tyto dny navštívit.

Publikováno: 12.8.

  1.9.2023 od 16.hodin se uskuteční komentovaná prohlídka zříceniny hradu Nový Šaumburk v rámci akce "Archeologické léto 2023" (www.archeologickeleto.cz). Během prohlídky budou účastníci seznámeni s historií a stavební podobou hradu a budou prezentovány výsledky konzervačních prací, které zde probíhají, a rovněž bude představena celková vize plánovaných památkových úprav areálu. Těšit se můžete na prezentaci archeologických nálezů od doby bronzové po pozdní středověk.